| Miruuuuu a întrebat:

Hey TPU!
Vreau si eu comentarii pe afirmatia: 'Religia a facut mai mult rau decat bine'
Multumesc!
si dau funda!

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este un neadevar!

| justmeesb a răspuns:

Buna! nu stiu ce sa zic despre asta dar stii cum e.au fost multe razboaie si multe victime din cauza sau mai bine zis in numele Religiei, pentru ca sunt multi fanatici care iau mot-a-mot ce zic "inaltii" Bisericii. Tot ce s-a intamplat mai nou cu pedofilii catolici si cu preoti/calugari ortodoxi ar trebui sa puna pe ganduri! Sa fim mai deschisi la minte, sa analizam putin nu sa le le-am toate de bune! o zi buna!

| Chrristina a răspuns:

Haha Mirunarolling on the floor)
Si eu vreau twina laughing)