| PrEtTyAnGeL a întrebat:

vreau si eu o poezie care sa inceapa asa,, sunt un fluture venit din amintire" dau doua fundite +doua voturihappy

Răspuns Câştigător
| Lorenuta2000 a răspuns:

Scrie la cautare google atunci "sunt un fluture venit din amintire TPU" si o sa gasesti destule poezii, crede-ma.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți da două funde.

| Lorenuta2000 a răspuns:

Daca cauti pe TPU intrebari si raspunsuro cu acesta poezie vei gasi cateva zeci, as ca mult noroc. apropo... esti cumva di targovite. eu acolo invat si am aceeasi tema. hm... oricum, mult noroc la vanatoarea de fluturi

| PrEtTyAnGeL explică (pentru Lorenuta2000):

Mda sunt din Targoviste⊙.⊙

| PrEtTyAnGeL explică (pentru Lorenuta2000):

Nu am gasi niciun raspuns, poti sa-mi dai tu link-ul, te rog

| Lorenuta2000 a răspuns (pentru PrEtTyAnGeL):

Chiar?! ce scoala?

| Lorenuta2000 a răspuns (pentru PrEtTyAnGeL):

Https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=pvRUUtXZHYvZsgb0vYGgBQ#q=sunt+un+fluture+venit+din+amintire+TPU

| PrEtTyAnGeL explică (pentru Lorenuta2000):

Constantic Canta Cuzino
deci poti sa ma ajuti?sad

| PrEtTyAnGeL explică (pentru Lorenuta2000):

Mersiwinking

| Lorenuta2000 a răspuns (pentru PrEtTyAnGeL):

Scrie la cautare google atunci "sunt un fluture venit din amintire TPU" si o sa gasesti destule poezii, crede-ma.