| Andreeaaaaaaaaa a întrebat:

Hey! Trebuie sa fac un proiect la scoala, luand interviuri oamenilor de pe strada in legatura cu o problema... Dar nu ne baga nimeni in seama... As putea sa va iau voua? Problema este:,, Slaba promovare a obiectivelor turistice din judetul Vaslui" Intrebarile sunt : 1.,, Credeti ca aceasta problema este importanta? " Justificati raspunsul. 2.,, credeti ca pentru restul comunitatii din judetul Vaslui este inportanta?" Justificati raspunsul. 3.,, Cum credeti ca putem remedia problema?" Va multumesc! Nu uitat, i poate sa raspunda orcine de cate ori vrea happy

1 răspuns:
| MoneyMoney a răspuns:

1) Orice problemă de promovare este... IMPORTANTĂ (nu inportantă) deoarece comunicarea este soluţia secolului XXI!
2) Pentru populaţia din Vaslui promovarea produselor şi/sau obiectivelor turistice din judeţul lor este FOARTE importantă!
3) Fiecare dintre noi ar trebui să ne implicăm în promovarea judeţului în care locuim!