| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Hey! V-ati intrebat vreodata ce ar spune oamenii si ce parere ar avea daca ar putea sa intre in mintea voastra?

27 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

'Asta nu e pe craca lui' ar zice infiltrantii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Sau " cât loc liber ".

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De-ale tale, in speranta ca iti dau argatii aia atentie si tu pseudo-numindu-te 'amuzanta',, esti jalnica!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Aici toți își bat joc de tine, nu e nevoie să mă aprobe cineva.
Nu observi și tu că la fiecare răspuns de al tău îți atrage lumea atenția că ești penibil și papă-lapte?

Ps: "de-ale tale" ăla ce ar trebui să însemne?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahahahaha,, voi chiar credeti ca sunteti cineva?
Ai evadat de la scoala si te-ai aruncat pe site in speranta ca esti cineva aici? Esti un nimeni impreuna cu argatii din gasca aia penibila, la grota cu voi,, inapoiatilor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmo, băiete, ești un adevărat țăran laughing

Nu mai pune atât la suflet, că te îmbolnăvești.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru anonim_4396):

Nimeni nu te va aproba, de asta nu o ceri. Sau o sa o ceri ca sa ii adunii pe toti frustratii plictisiti? Daca ai observat cei normali de pe aici nu se baga in chestii de genul. Nu e ok sa jignesti pe cineva pe care nici nu il cunosti. De fapt nu e bine sa jignesti in general. Sa judeci capacitatea unui peste de a se urca intr-un copac e o prostie, nu acel om. Pe aici promovam pacifismul!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-e si mila sa scot adevaratul 'taranism' la iveala,, dar evit sa traumatizez un copil, nu imi sta in caracter sa ma iau de copii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Lui drimmero îi cunoști vulnerabilitatea după numărul de haha-uri, la tine după numărul de rânduri.

Dar oh, tu, înger al păcii și al dreptății, n-ai văzut și tu că poți răspunde cuiva fără să răspunzi și la întrebare?

Și tu nu crezi că ar trebui să fii aprobată să vorbești în numele tuturor pentru "pacea" pe site?

| Cinevacatoatalumea explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa facem sondaj?
P.S. Inca lucrez la partea cu aripile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"sila" :''(
Mă poți numi copil doar pentru că sigur nu ai mai mult de 16 ani, având în vedere cât timp ai să te crezi cineva pe TPU.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Alt mod idiot de ipocrizie.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti si ghioamba,, nu doar cu capul in nori, hai ca esti simpatica pentru raspunsul asta, mi-e si aiurea sa ma iau de o fata,, mai ales ca nici varsta majoratului nu o ai.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i asa ca drimmero asta a devenit ca un ideal in viata de ai ajuns si tu sa introduci acest nume in multe propozitii?

| Cinevacatoatalumea explică (pentru anonim_4396):

Deci ai intalnit mai multe? Vrei sa scrii o carte despre asta? Imi dai mie primul exemplar?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Când am scris aia, mă gândeam să pun și,, să fie mult mai evident.//

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja replicile tale sunt si mai triste, ma asteptam la mai mult, dar nu ai cu cine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Te poți consola cu asta, că oricum te ataci.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu inteleg ce tot comentati la adresa acestui stil de tastat, doar nu sunt pus sa fac o scrisoare de intentie sau sa scriu presedintelui o scrisoare,, mai ma prostesc putin, mai unicizez stilul, mi s-a luat sa tastez ca la carte, cum tasteaza mai toti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Awwweee

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Practic, nu gresesc nimic gramatical, imi asum virgulele dublate, slash-urile si ce mai pun eu ca nici nu mai stiu,, dar tinand cont de asta, tastez mult mai corect decat 60% din site.

| T0T a răspuns:

Nu una bună căci nu ar înțelege majoritatea.

| syd2 a răspuns:

Ar vedea ca-s cu mult mai simplu decat aparent.

| PersonajFictiv a răspuns:

O sa intre si o sa zica ceva de genul " Incep sa ma simt prost aici ".
Apoi o sa iasa.

| Aberdeen a răspuns:

Ar fi fascinati. blushing

| pufipo a răspuns:

în mintea mea, e chiar simplu: "eu nu stau la nebuni, am plecat" laughing