| mentholinks a întrebat:

V-ati intrebat vreodata cum va vede Dumnezeu? Ce parere are El despre voi?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Da, e mai important decat ce cred oamenii.

| ania a răspuns:

Tatal din ceruri ma iubrste asa cum s-a rugat Iisus: "Ma rog..ca sa cunoasca lumea ca Tu M-ai trimis si ca i- ai iubit asa cum M-ai iubit pe Mine"(Ioan 17: 23)
Cea mai mare bucurie a vietii mele e ca Tatal din ceruri ma iubeste cu o dragoste infinita asa cum il iibeste pe Fiul, pe Iisus Hristos.

| halogen001 a răspuns:

Asa cum ma vede Zana Măseluță, tot asa ma vad toți zeii, inclusiv cel mai sus menționat. E normal sa fie asa, pentru ca toți, inclusiv Zana Măseluță sunt personaje imaginare.
Mai exact nici un zeu nu ma vede si nici un zeu nu are o parere despre mine. Ca sa poata face asa ceva, mai intai trebuiau sa existe, apoi sa fie dotati cu inteligenta si simturi. Cum lucrul asta nu se intampla rezulta raspunsul pe care l-am dat.

| UnOmOarecare3000 a răspuns (pentru halogen001):

Zana Maseluta are o parere buna despre Halogen.happy
De aia de fiecare data primeste cate o bancnota de 500 lei sub perna, fara sa puna dintele.

| CIaudiu a răspuns:

Cu pofta in timp ce fac sex.

| TheStrategist a răspuns:

O să aflu ce părere are despre mine după ce mor, probabil rolling on the floor

| UnOmOarecare3000 a răspuns:

Orice om are cate un pacat, sau altii mai multe (Zana Maseluta stie mai bine cine ce are).
happy