| Klaryssa a întrebat:

Hey! Voi aveti teze de curand? Eu am maine la romana si imi e o frica enorma, neimaginabil! Cum sa fac sa scap de emotii? Am invatat cam de la 13 : 00 pana acum dar imi e frica (,) ca pe maine la teza o sa uit totul! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
23 răspunsuri:
| MaskOfSanity a răspuns:

O să iei 4, o să iei 4!
Româna e uşoară, mă. Nici nu prea ai ce să înveţi. Decât la gramatică, să lucrezi exerciţii. Te descurci tu.

| Klaryssa explică (pentru MaskOfSanity):

Mersi de incurajare... laughing

| Klaryssa explică:

O sa iei nota mare! Minim un 10! Sunt sigurawinking

| Klaryssa explică:

Esti prima care o sa afle big grin, sa imi zici si tu daca ai primit sau nu o teza in cap laughing

| Klaryssa explică:

rolling on the floor pai vad ca va „iubiti" mult, aveti o relatie profa eleva superba rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Klaryssa explică (pentru MadyTza7):

Lol! Si noi avem asa o prfa.E aia de bio, e maxim de 1.50 metri si desi e mica (,) ca un pitic de gradina e haina si tipa de iti e firca sa nu te trezestti ca ii sar ochii...o iubesc din tot sufletul si nu numai ca ma face sa ma simt inalta rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Klaryssa explică (pentru MadyTza7):

Woooow! Pai noua ne spune ca suntem salbatici. happynu stiiu din ce motiv! Biiine biine poate am scris ceva nu prea frumos pe tabla la ora ei inainte sa vina, si poate i-am rupt catedra dar...hei! copilaria merita traita laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| Klaryssa explică (pentru MadyTza7):

Noua ne place sa o tachinam la maxim! Aveam ora miercuri si cum noi (fetele) tinem la silueta (gen, mai bine aruncam sandwich-ul deca sa-l mancam) ea ne zice ca suntem fitoase si chestii dar noi incepem sa o intrabam „ Wow d-na profesoara ati mai crescut cam 15 cm! " sau d-na profesoara, ma faceti sa ma simt ca Alba-Ca-Zapada si cei 7 pitici....doar ca dumneavoastra semanati mai mult cu o corcitura dintre Mutulica si Morocanosul! "...ne place sa o vedem cum isi da corzile vocale pentru noi big grin

Răspuns utilizator avertizat
| andyjustdoit a răspuns:

Daca ai invatat nu trebuie sa iti fie frica. poti sa trezesti maine dimineata cu 45 de minute mai devreme decat de obicei si inveti inca o data. dimineata ai mintea mai limpede.eu unul asa facem.