| Mussette a întrebat:

Hey! Voi ce parere aveti?
http://zutv.ro/......16972.html

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mignonele au un farmec aparte, sunt perfect de acord!

| RAY a răspuns:

Si mie imi plac alea mai mici de inaltime

suntserios
| suntserios a răspuns:

Articol de 2 lei scris parca pentru copii de gradinita.

o femeie e sexy luand in considerare o multitudine de caracteristici nu inaltimea.

| Drimmero a răspuns:

Prea evident faptul ca acest articol e scris de o 'minioana'. Aprob tot ceea ce se zice!

| Mussette explică (pentru Drimmero):

Daca era scris de vreuna inalta, aplam cat de bine si placut e sa porti tocuri, desi ai 2m. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mussette):

Mult mai convenabil mi-e sa am una care are 1 metru sub clanta, decat una cu 2 metri si 3 capete mai inalta decat mine.

| Mussette explică (pentru Drimmero):

Mi-am si inchipuit cum ar fi 1 m sub clanta. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Mussette):

Pitic de gradina!

| LoveSleep a răspuns:

Articolul e praf, grav.

| gemeni6226 a răspuns:

Atractivitatea unei femei ca nu in inaltimea pe care o are consta ci in comportament si stil. Trebuie sa emane feminitate si sa aiba un vocabular ales.

| FluturasulVesel a răspuns:

Sa fi minion uneori ai avantaje! Alteori nu! Si cam tot cei scris mi se pare adevarat si nu mi se pare chiar de 2 lei! Dar faza cu cele mai sexy nu mi se pare sa fie in marea parte adevarata! Plus ca cei care au iubita mica sau mare o considera cea mai sexy de pe Terra! Fiecare cu parerea lui despre,, cea mai sexy,, din lume

| Mussette explică (pentru FluturasulVesel):

Ai dreptate cu "cea mai sexy". Ca unele trec cu mult peste asa zisele dimenesiunu 90-60-90 si in ochii partenerilor par cele mai sexy desi altii nu le vad asa.