| Ivaaa a întrebat:

Buna:* Ce parere aveti despre fetele minione? va plac?big grin

20 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nu ma intelege gresit, chiar daca sunt fata! laughing
Mi se par simpatice.

| Doηηa a răspuns:

Sincer? Mie nu îmi plac, părerea mea.

| ReiVaN a răspuns:

Da happy
Chiar daca sunt f inalt imi plac happy

| Criiistinutsa a răspuns:

Fiecare fata e frumoasa in felul ei. Nu poti spune ca iti plac de exemplu brunetele. poate e bruneta dar la fata, arata vai mama ei... asa si cu fetele minione. De multe ori acest lucru e bun pentru ca poti purta tocuri inaltesmug

| lolly a răspuns:

Uite sunt fata, intr-un fel ma simt micuta.Nu stiu in ce categorie sa ma incadrez la 1, 63 17 ani.Am crescut 2 cm in vreo 4 ani.As dori sa am cel putin 1, 70.

| Foxyyyy a răspuns:

Si eu sunt miniona, nu trebuie sa fi complexata, eu nu sunt deloc.Baietilor le place asta, cel putin toti pe care i-am intalnit eu thinking

| Zuzazozo a răspuns:

Am o parere buna despre fetele minore.happy

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru Zuzazozo):

Minionele sunt cele care sunt mai scunde. laughing La asta se referea.

| Zuzazozo a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Scuze am vrut sa scriu miniona dar ma gandeam la altceva si am scris minora.

| FcDb_Teo_1995 a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Ahaaaaaa mersi laughing

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru FcDb_Teo_1995):

Pentru ce? thinking

| FcDb_Teo_1995 a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Pai nu stiam ce inseamna minona...laughing)))

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru FcDb_Teo_1995):

Scuzee,m-am uitat la intebarea la care ai scris dupa ce am postat raspunsul.

| SootheMySoul a răspuns:

Da,cea mai buna prietena a mea e minioana si nu vad problema atata timp cat e om!

| lolylolypops a răspuns:

Si eu sunt miniona si mi-e bine asa. Miniona, miniona, dar depinde si cum arata. Daca e grasa, iti dai seama ca e oribila, daca are talie si forme...Normal ca poate fi placuta(eu una ma simt bine in pielea mea)!

| Ivaaa explică (pentru lolylolypops):

Nu te suparata ca te intreb cati cm ai?big grin nu stiu eu sunt putin complexatabig grin

| lolylolypops a răspuns (pentru Ivaaa):

Am 15 ani! Intotdeauna am avut prieteni baieti, am stat, am crescut intr-o gasca cu baieti, am avut intotdeauna propuneri si mi-a fost bine! Cunosc minione care au probleme pentru felul lor de a fi si a arata! Nu depinde doar de inaltime! Stai linistita, cine te place te place asa cum esti!

| Ivaaa explică (pentru lolylolypops):

Si eu sunt admirata....de multa lume.dar incep sa ma aceept asa cum sunt:* te pup nu mai bine!

| ooolifeoolol a răspuns:

Daca arata bine nu vad problema.

| Ivaaa explică:

Dar din cate am auzit eu din ce-n ce sunt mai apreciate minionelehee hee