| Pufosenie1428 a întrebat:

Heya! Iata intrebarea zilei: Credeti in miracole? si daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Merg pe principiul "așa trebuiea să se întâmple". Miracolele sunt pentru cei ce nu cred, dar vor și așteaptă.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea cred in miracole

| neutrino a răspuns:

Nu cred in miracole, dar cred in destin.

| cristiiiiiii a răspuns:

Oarecum...toti traim cu speranta si daca se intampla ceva neasteptat il consideram automat un miracol

| Pufosenie1428 explică (pentru cristiiiiiii):

Multumesc pentru raspuns!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Eu nu cred, dar altii cred deoarece li s-a intamplat un miracolhappy

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Da, pentru ca exista Dumnezeu. Sper ca te-am ajutat!

| allison20 a răspuns:

Da, cred in miracole. Miracolele se intampla tot timpul in jurul nostru, numai ca noi nu deschidem ochii sa le vedem. Si lucrurile simple pot fi considerate miracole, cum ar fi venirea zilei de maine sau rasaritul soarelui.