| ღSคภ๔яค a întrebat:

HEyo all! CE ziceti de noul telefon LG Kp500 cookie pink?
http://www.youtube.com/watch?v=s_WheOwPcWY
Aa daca are cineva tel dinasta imi spuneti si mie daca are senzori si de cat are camera. oo si cat ar costa unul. (si pe abonament si la liber):D FUNDAAA!:D

Răspuns Câştigător
| Andreea14Bianca a răspuns:

Buna! Eu am Lg Cookie kp 500. pe negru. Deocamdata sunt foarte multumita de el. Touch Screenul nu se blocheaza aproape de loc, si sta si foarte mult incarcat. Da are si camera foto. Pozele ies foarte clare ca si cum ar fi facute pe aparat.
Lam luat cu 420 lei din Altex cu garantie pe 2 ani... Am primit si o carte de instructiuni casti, incarcator, si cablu USB.
Funda?