| juniper a întrebat:

Heyo! Voi incepe sa meditez o fata din clasa a 6a la mate pe gratis 2 ore pe saptamana. Voi meditati sau mergeti la meditatii?

Răspuns Câştigător
| alin88 a răspuns:

Da, meditez pentru bac o verisoara de-a prietenei mele. Tot gratis laughing

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma duc la meditatie la matematica si dau meditatii colegilor la romanalaughingLumea din ziua de azi nu mai vede esenta poeziilor

| juniper explică:

Da, dar eu o voi medita mai mult ca saraca nu intelege algebra.

| Jupiter a răspuns:

Am meditat. N-am mers la meditatii.

| night_crawler a răspuns:

Eu ma duc la meditatie la matematica...ca vine bacu...si-mi ia capu laughing

| Aries90 a răspuns:

Eu fac ore de germana. happy

| mrproffesor a răspuns:

In primul rand depinde daca sai rau cu o materie si se aproprie examen de capacitate, bac sau alte examene trebuie putina meditatie. Eu meditez dar si fac meditatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una, nici alta.