| lencikk a întrebat:

Heyoo.care este cel mai nebunesc lucru pe care lati face acum. ceva care sa tineti minte toata viata. ceva foarte special.adrenalina.ya sa vedem la ce visati voi?laughing. deja ma bufneste rasullaughing

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Sa fac Sex sau Love fetita mea, uite ca te invat un lucru bunlaughing

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bungee-jumping. Uite ca asta mi-a scapat. Am pilotat planor, avion, am sarit cu parasuta, dar bungee-jumping n-am reusit sa fac si as face si maine, daca mi s-ar oferi ocazia.

| ViVi a răspuns:

Sa ma arunc din avion :X:Xlaughingrolling on the floor

| AndutzaAndu a răspuns:

Sa-i spionez pe colegii mei baieti cand fac dus rolling on the floorrolling on the floor)!

| betty17 a răspuns:

Sa ma arunc cu parasuta de la inaltime:X

succes

| amandina_9414 a răspuns:

Nimic. sper sa imi dau funditabig grin

| lololololol a răspuns:

Sa ma transform n vampiritza rolling on the floor

| MoNsTeR a răspuns:

Io deja am facut cu colegii la scl:d. i-am pus pe catedra la profu de desen jucarii km porno big grin si ceva cutii de lemn din care ies rame si tot felul.si acum o chemato pe dira si maine o sa fie circu de pe lume credbig grin(cu vreo 5 colegi cred...de mine nu stiu exactstraight facesad). deci:nu incercati asa ceva.big grin decat in ultima zi de sclbig grinlaughing

| midnight_2375 a răspuns:

Mi-ar placea sa sar dupa Blocul de DESEN in marea apoasa din cabina de dus big grin laughing

| ariana_5123 a răspuns:

Bungee jumping as face zilnic, adrenalina tot ce vrei, chiar simti ca traiesti.happy

| brunetteee a răspuns:

Sa ma fac invizibila sa fur tot rolling on the floor)))) sa devin bogataaaa laughing))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sar cu o parasuta devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardnaxur1961, pai uite aici hi hi hi, toata lumea bate in retragere, abia daca am gasit un adept
http://www.tpu.ro/......ibz2t8eei/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@vivi...ai tentative de sinucidere sau cu parasuta doar?laughing

| tntsirom a răspuns:

Sa fac sex cu Udrea in fata lui Base... happy

| curios a răspuns:

As veni pana la tine tongue