| AstaMicaTeIubesteMoolt a întrebat:

Heyy, imi puteti da cat mai multe nume de fete/baieti? va rog mult de tot

Dau fundita happyhappyhappy

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Alina, Ecaterina, Elena, Loredana, Maria, Elisabeta, Eleonora, Adelina, Eliza, Elvira, Geta, Alexandra, Luiza, Anda, Martha, Cristina, Raluca

Andrei, Raul, Mihai, Cosmin, Vlad, George, Silviu, Dumitru, Alin, Dragos, Petru, Marius, etc

| brunetzik07102011 a răspuns:

Iti scriu numele pe care le-as pune eu copiilor mei:d
de fetita-ariana, bianca, alesia, alexia, andrada, izabela, valentina
de baietel-vlad, bogdan, mario, luis, gabriel, david

astea imi plac mie foarte mult.:*o zi buna

| Izzﻵ a răspuns:

Antoanela, Mihaela, Amina, Stefania, Roxanne, Romanita, Rocio, Rita, Rika, Rihana, Alexandra, Andreea, Adina, Adela, Ana, Amelia, Corina, Gabriela, Anca, Ancuta, Stella, Karina, Natalii, Nicoll, Nicoleta, Georgyana, Marcela, Eliza, Tabita, Patricia, Paty, Leticia, Lenuta, Bianca, Eufrozina, Greta, Angela, Anabell, Antonia, Adriana, Amira, Mirabella, Roxana, Larisa, Tara, Diana, Raluca, Ioana, Aurora, Aurelya, Analia, Alina, Alyne, Artemis, Barbara, Beatrice, Bella, Belinda, Berta, Betty, Bailley, Briana, Brigitt, Brenda, Caitlin, Camelia, Denisa, Carla, Caroon, Caroline, Cecill, Catalina, Celia, Tincuta, Cindy, Tanta, Cristina, Crissy, gypsy, Delia, Dalia, Dana, Desiree, Daria, Naomi, Doina, Erica, Ecaterina, Ella, Emma, Emilia, Fabiana, Felice, Fify.

Baieti : Andrei, Alexandru, Alejandro, Adrian, Arron, Augustin, Gypsy, Adam, Mihai, Aziz, Alin, Marian, Catalin, Gyorgel, George, Fabian, Alexx, aly, Marius, Anton, Byby, Bobo, Bogdan, Iulian, Vlad, Dorin, Florin, Matei, Corvin, Carin, Laurentiu, Claudiu, Strunfffff, Margelutzaa, Marin, Guta si sunt multe

Uite si un site : http://www.nume-copii.ro/

Bye-bye sper ca ti-am fost de folos :-* :-h