| alissiaalexa a întrebat:

Heyy! Stie cineva cum aflu cine intra pe contul meu de facebook? Ca mi-am schimbat parola de 3 ori si tot intra cineva..Si as vrea sa aflu cine intra..Stiti cum? ..Va multumesc, dau funda:*

Răspuns Câştigător
| CristobalMarian a răspuns:

Buna! Ori este un heckar, ori este cineva apropiat. Tu trebuie sa schimbi parola intr-una in care sa o tii minte, sa nu o scrii nicaieri, si sa nu i-o spui la nimeni. Daca iti mai intra, Ori iti stergi/abandonezi facebookul si iti faci unul nou ori .....incerci sa afli despre cine este vorba! Uneori, parola nu trebuie folosita ca logare in facebook. Tu, din punctul meu de vedere, nu ar trebui sa dai nici telefonul, ca se poate intra si asa.

Sper ca te-am ajutat!

| alissiaalexa explică (pentru CristobalMarian):

Mersi mult :*

| CristobalMarian a răspuns (pentru alissiaalexa):

Nu ai pentru ce!

3 răspunsuri:
| Dublu0 a răspuns:

Buna.Sfatul meu, e sa iti reinstalezi Windows'ul.Se poate sa fii bantuita de un Keylogger. happy