| Abstract112 a întrebat:

Hey! imi puteti explica si mie cum e treaba de dat,, tagg" unu prieten pe facebook. la ce ajuta si cum pot face si eu? rasp plsbig grin

Răspuns Câştigător
| IoanaMra a răspuns:

Tagg-ul il pui dand click pe "Eticheteaza prieteni" happy El arata care este numele persoanelor din fotografie! :*

4 răspunsuri:
| Celnikar96 a răspuns:

rolling on the floorLOLrolling on the floor cum sa nu sti?rolling on the floor lasa facebook-ul si intra iar pe hi5 rolling on the floor

| Abstract112 explică (pentru Celnikar96):

Vaai da ce ti se pare asa de amuzant? daca nu sti sa raspunzi nu te baga in seama ca mai este pana joi...si ca sa stii si tu eu nu am avut nu am si nici nu o sa am hi 5 capish bai inteligentule? asa ca mai lasa`te ca nu esti asa interesant. pace fraiere\o (ce`i fii tu)laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti explic la ce ajuta dar daca vrei sa dai tag unui prieten dai clik pe fotografie si in dreapta jos scrie eticheteaza fotografia. dupa aceea cred ca te descurci.

| veriss a răspuns:

Dai sa vezi o fotografie si jos in dreapta scrie cu albastru tag this photo si dupa dai click pe locul unde vrei sa pui tag. succes