| deny2013 a întrebat:

Heyya! Ma ajuta si pe mine cineva sa saprg un cont de Facebook? Sau ma ajuta si pemine cineva sa imi recuperez o pagina? Va rog!

6 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Cum ti-a spart fata contul?
I-ai contactat pe cei de la FB? Ai incercat sa dai "forgot my password"?

| deny2013 explică (pentru Radu284):

Ma poti ajuta sa sparg contul unei fete care mi-a furat o pagina de facebook? sau ma poti ajuta s-o recuperez?

| Radu284 a răspuns (pentru deny2013):

Cum am mai zis. daca vrei sa-ti recuperezi pagina, du-te la FB, la Log In, exista un link cu ceva de genul: "Mi-am pierdut parola". Da click si vezi ce iti cere, urmeaza instructiunile.

| deny2013 explică (pentru Radu284):

Ok...incerc...dar daca nu imi iese ceva, iti spun, sau poti s-o faci tu?