| amOre) a întrebat:

HeyZ)cred ca am si eu o problema(
Pe 12 aprilie implinesc 16 ani, da da bate la usa deakum( si eu nu am idee unde sa o sarbatoresc.
Mi'am facut lista cu invitati dar nu am idee cum si unde sa o sarbatoresk, luind
in vedere ca am doliu si nu pot merge la nici o disko sau ceva de genu, ma gindeam sa merg la o piZza cu fetele, insa nu ma inkinta ideea =(
Voi ce sfaturi imi puteti da? idei. orice!
sper sa ma ajutati.mrS mult =*

4 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Faci o petrece cu prieteni tai apropiati te duci la shoppyng...

| roxxy96 a răspuns:

La cea mai buna pizzerie din orasul tau adica unde sti ca le place prietenilor tai sa manance pizza sau in club sau la cofetarie

| zamolczezingri31 a răspuns:

Daca tot esti in doliu si vrei, in acelasi timp, sa sarbatoresti si ai lista cu invitati, cel mai placut mod de a sarbatori ziua ta- LA MULTI ANI!- este sa ii inviti pe invitati la o Manastire de calugarite, unde vor avea ce invata, vor avea ce manca, vor avea ce vedea si vor tine minte ziua ta toata viata... Vorbesti, tu sau parintii tai, cu Maica Stareta si ii dai cat iti cere pentru ziua ta si iti vor face o zi de pomina, chiar daca fara discoteca...

| preetydiana a răspuns:

Pai inchiriaza un local(sper ca te-am ajutat)