| makeyousmile17 a întrebat:

Hi all! Am o mare problema pe cap si sper ca ma veti ajuta cu niste sfaturi.Deci eu stau de 5 ani in Italia si pana acum am venit mereu acasa in Romania in vacante.Doar ca in vacanta asta maicamea nu vrea sa ma mai lase pentru ca nu am trecut clasabig grin.Ok...stiu k poate merit asta asta doar ca eu am acceptat sa plec din Ro cu gandul ca in vacantele mi le voi petrece acasa.Acum am nevoie de idei sa o conving pe mamaicamea sa ma lase sa plec.Chiar nu pot sa raman vara asta aici. Vreo idee?

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Da-i de inteles ca ai picat clasa si pentru ca esti foarte stresata si esti departe de familia ta, si petrecerea vacantei in Romania te va ajuta sa te mai calmezi si sa incepi un an nou cu forte proaspete.