| Juliii a întrebat:

Hi:*De curand mi-am cumparat o pereche de pantaloni albi...In fine, i'am purtat de vreo doua oribig grinProblema e ca acum as vrea sa le schimb culoarea :-ss si nu stiu nici o substanta sau cevathinking Oare daca ii pun la fiert intr'o oala cu o alta haina care se decoloreaza se vor colora si ei sau vor iesi cu pete? Fundita love struck

>Mersiiibig grin

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

laughinglaughingCe chestie.Si eu am pantaloni albi dar niciodata nu m-am gandit la chestia asta.De ce nu iti cumperi pur si simplu alta pereche de pantaloni de culoarea pe care o vrei?
Si, in plus, daca bagi la spalat pantalonii cu alta rufa de alta culoare(sau la fiert intr'o oala cum ai precizat tu) nu cred ca ar iesi culoarea cum vrei tu.Ar iesi patat asa...o culoare aiurea.Mia bine incearca sa ii porti cu ceva deosebit ca sa nu mai para banali:o bluza intr'o culoare contrastanta sau in loc de curea o esarfa infloratahappy.

1 răspuns:
| Juliii explică:

Problema e ca nu mai sunt pantaloni exact ca ai meibig grin, am fost sa caut si am cautat si pe net dar nu am gasitlaughing:*