| IAMKENNETH a întrebat:

Hi guys! ~
Unde as putea gasi cercel cu lant...mai precis e un cercel normal cu lant care mai are o chestie care se prinde pe ureche.
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E foarte usor sa ti-l faci singura, fara sa mai dai bani in plus.Pe orice cercel poti adapta o bucata de lant, apoi merci la bijutier sa-ti faca o clema-din argint sau aur-care se strange pe lobul urechii. Ceva ca un clips.

3 răspunsuri:
| ILoveTacos a răspuns:

Asa?

http://chinamingxin.en.alibaba.com/......rring.html

Eu am vazut la Claire's, dar nu stiu unde gasesti magazinul ala... Poti oricand sa-i comanzi de pe internet.

Sper ca am ajutat!

| мızυκı a răspuns:

Ăăă,nu știu, e un loc ciudat plin de oameni ciudați...
Stai să-mi amintesc cum se numește
.
Magazin? *dramatic song on*