| crissmay a întrebat:

Hi! Stiti ca s-au facut schimbari in anul scolar si semestrul se va termina in decembrie, in fine, pentru clasele 5-8 acum cate note trebuie sa avem in catalog ca am inteles de la unii profsorii ca trebuie sa avem 3, unii nu au zis, nu inteleg spuneti-mi si mie...

2 răspunsuri:
| mihai712 a răspuns:

Deci eu stiu ca trebuie sa ai asa: numarul de ore pe saptamana + 1.
Exemplu: 4 ore de matematica, 4 note + 1, adica 5 note.
Dar totusi, parca intr-a 6-a am avut doar 2 note in loc de 5 thinking

| crissmay explică (pentru mihai712):

Nu asa, Cam cate note trebuie neaparat sa avem in catalog la alte materii nu la mate si romana.