| CorinaaM a întrebat:

Hi, TPU! spuneti-mi si mie care este cea mai horror carte pe care ati citit-o.(Carea pe care o gasesc la biblioteca si care ma sperie cal mai rau primeste FUNDA) REPEDE! Astept raspunsurile voastre cat mai repede :*

1 răspuns:
| AG a răspuns:

Vampirul din Ropraz. E teribila, si ma mir ca am gasit opera aia de sadism intr-o biobliteca de generala. Cand am citit-o intr-a 8-a, mi s-a facut raulaughing E si foarte mica, o citesti intr-o ora. Dar e...de groazalaughing