| H2O2 a întrebat:

Hi happy
Va povestisem in urma cu ceva timp... ca am avut un prieten, care m-a parasit pentru alta. Eu aveam tot timpul o presimtire, ca acestia nu vor forma o relatie stabila deoarece erau diferiti. Tot speram ca intr-o zi el se va intoarce la mine si ca isi va cere iertare pentru ca a facuthappy. Relatia lor a fost " cu suisuri si coborisuri" se certau mereu.straight face. De doua saptamani s-au despartit acum el s-a intors la mine cerandu-si iertare pentru tot ce a facut. Impreuna ne-am adus amintede clipele frumoase pe care le-am trait, marturisindu-mi ca el m-a iubit mult. Acum dupa toate astea, m-a "roscolit " si pe mine un pic si incep sa-l iubesc din nou. Vorbim foarte des, ne intelegem bine ca si cum nu s-ar fi intamplat nimicstraight face. Totusi eu stiu ca, cand m-a lasat pentru alta a fost un moment de "nalucire" pentru el, si sincer as vrea sa o luam de la capat, si sa ne iubim exact ca inainte happy. Ce sfat mi-ati dat, cum sa fac sa-i arat ca eu inca tin mult la el si ce discutie as putea purta cu el incat sa punem lucrurile cap la cap? Sunt ata de derutata si de confuza incat nici nu mai stiu ce sa fachappy
MUltumesc!
Astept cat mai multe sfaturi...

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Buna. eu sa fiu in locul tau i`as mai acorda o sansa dar nu i`as arata sentimentele mele in totalitate.pentru ca el se gandeste. " asta e proasta. ma iubeste hai ca mai pot face cate una ca ma iarta". si eu am fost patita. te cred ca il iubesti si ca ai vrea sa fie totul ca la inceput dar gandeste`te ca ti-a calcat in picioare sentimentele atunci cand te-a lasat pentru tipa aia. daca odata a gresit nu vad de ce ar ezita sa greseasca si a doua oara. daca tu simti ca vrei sa te impaci u el. ok. fa`o dar ai grija sa nu patesti ca prima data... incearca sa fi mai indiferenta sa vezi cum reactioneaza. daca intr`adevar te iubeste asa cum zice. tongue

2 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Pai nu stiu, dar incepi discutia asa : Ma, baiatule! Bagati mintile in cap ca vine safir dupa TPU sa te bata. eu te iubesc si tu ce faci? nebunici mic ...si il pupi dulce si aia e big grin SFARSIT si ati trait pana la adanci batraneti

| SweetPrinces a răspuns:

Pai daca tea lasat o data pentru alta te va lasa si a doua oara, pai daca a zis ca tea iubit inainte de ce tea parasit pentru aia?, ce avea aia si nu aveai tu, sincer iti spun sa nu ai incredere in el