| Meoooooowww a întrebat:

Hii! Imi poate spune cineva cum sterg un cont de pe TPU.ro? Va rog repede! Fundita mare!

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Heykiss
Nu poti sa il stergi tu, dar poate Raluca[sefa TPU]. O gasesti in dreapta sus, unde scrie '' Contact ''. ii spui contul si o sa ti-l stearga.
Mult succeslove struck

2 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Simplu, intri în dreapta paginii sus la opțiunea „Contact" (scris cu bleu). Acolo îi poți trimite mesaj privat Ralucăi (administratorul) și îi poți spune să-ți șteargă contul. Aici ai pagina: http://www.tpu.ro/contact

| Азбука a răspuns:

CONTACT - dreapta, sus.
Mesaj catre adiministratia siteului.

Daca ai fi dat fundita mica, o vroiam, dar una mare o las altcuiva tongue

Bafta!