| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont pe tpu.ro?

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Buna.
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim.

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

Hristos a Înviat!
În partea de sus a paginii ai opţiunea Contact http://www.tpu.ro/contact Acolo poţi lua legătura cu Admina TPU-ului (adică Cristina), printr-un mesaj în care spui că doreşti ştergerea contului. În câteva zile trebuie să primeşti o notificare de la Cristina în care îţi va spune că ţi-a şters contul.
Baftă!