| anonim_4396 a întrebat:

Hii TPU ce credeti femeile cu fata rotunda sunt mai frumoase ca femeile cu fata patrata sau invers

5 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Ai un complex ciudat.

| MaliciousDeath a răspuns:

Esti complexata sau ce?
Chiar n-are treaba.Nu-i pasa nimanui daca ai fata patrata sau rotunda.

| deeaisabela a răspuns (pentru MaliciousDeath):

In primul rand eu nu am fata patrata si nici rotunda o am ovala doar am intrebat si daca nu ati pasa de ce ai mai raspuns la intrebare putei so ignori Alta data vezi-ti de treaba ta daca nu ai nimic bun de spus

| MaliciousDeath a răspuns (pentru deeaisabela):

Your tits,calm them, you must.
Ti-am spus doar ca unui om, in mod normal, nu-i pasa daca o persoana are fata rotunda sau patrata.Nu te-am intrebat cum ai tu fata.

| Gojnea a răspuns:

Esti total sarita depe fix.