| larisa_8487 a întrebat:

Hmmm...acum ca am luat vacanta, am terminat cu examenele... v-ati gasit un job de vara? de care? sunteti multumiti?

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ma lasa parinti deocamdata sa imi gasesc un job happy Au sp ca treaba mea este acum sa ma relaxez si sa profit de vara cat mai am timp.Cand incepe liceul...nu o sa mai am timp de atata distractie. O sa fiu nevoiata sa invat cat mai mult happy
Asculta ce sp Crys11.happy E o idee buna daca iti plac copii big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Jobul meu este surioara mea mai mica de care trebuie sa am grija in fiecare zi...big grin

| crisS a răspuns:

Potzi sa te angajezi ca baby-sitter la o vecina sau cunostinta sau chiar ai putea sa dai anunt in ziar ( asta am facut eu anul trecut) o super O. K numai ca trebuie sa ai imaginatie si sa e descurci cu coppiii mici ( daca iti plac)

| n2paul a răspuns:

Da, mi-am facut blog laughing dar greu merge treaba!