| AnaMaryadragutaa a întrebat:

Hmmmm...ce nume merge cu Sofia?

Răspuns Câştigător
| Androniu_Olivia-Ingrid_1990 a răspuns:

Sofia Daria/ Sofia Maria/ Sofia Carina/Sofia Sofi/Sofia Sonia/Sofia Sof/Sofia Larisa... Cam atata inspiratie am avut! Fundita dai?

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Androniu_Olivia-Ingrid_1990):

Serios? Sofia Sofi? dau totusi fundita, daca ceri laughing

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Androniu_Olivia-Ingrid_1990):

laughing nu pot sa iti dau fundita, nu stiu de ce

21 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da-i un nume de sfant, Sofia este o sfanta minora. Numele asta este la moda de vreo 5 ani incoace si vor fi o armata de Sofia.

| AnaMaryadragutaa explică (pentru SkyPilot):

Nunu,Sofia va ramane oricumwinking

| SkyPilot a răspuns (pentru AnaMaryadragutaa):

Ai un mesaj pe privat happy

| 49Days a răspuns:

Sofia Nicole, Sofia Maria mi se pare ca suna cel mai bine sincer.

| Ager a răspuns:

Beatrice Sofia, Sofia Elena, „Parascheva" laughing Sofia, Ingrid Sofia, ori Sophie Sofia laughing

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Ager):

Multumesc de sugestii, chiar multumesc ca aveti intentia sa imi scrieti, ca va pierdeti timpul(spun tuturor acuma ), dar na..genul de nume: Sofia Sofi, Sophie Sofia...na. Cum sa ii pui un nume de asta? Acelasi nume de 2 ori doar ca na cu o mica diferenta laughing

| Ager a răspuns (pentru AnaMaryadragutaa):

Glumeam când am scris dublele. Dar am o viziune. Ăsta e. Sofia Vicovenaca laughing

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Ager):

laughing

| QueenCoffee a răspuns:

Sofia Elena

| 79238 a răspuns:

Sofia Maria\ Sofia Melisa\ Sofia Andreea\ Sofia Larisa\ Sofia Adelina. Sper sa-ti placa.

| AnaMaryadragutaa explică (pentru 79238):

Sofia Melisa parca e dragut laughing

| AnaMaryadragutaa explică (pentru 79238):

Da sunt dragute multumesc mult de sugestii :*

| Rianaa a răspuns:

Sofia-Adelina/ Sofia-Melisa/ Sofia-Carina/Sofia-Riana( asa ma cheama pe mine, doar Riana!)/ Sofia-Maria/ Sofia-Ingrid/ Sofia-Gabriela/ Sofia-Alexandra/ Sofia-Lavinia/ Sofia-Iasmina/Sofia-Cristina/Sofia-Diana/ Sofia-Bianca... FUNDITA?kiss kiss :-)

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Rianaa):

Riana imi place

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Rianaa):

A nu pot da fundita ca am dat deja, dar pot sa iti dau la alta intrebare, ca m-ai ajutat cu numele happy

| Rianaa a răspuns:

Aa si Sofia-Denisa/ Sofia-Giulia/ Sofia-Andreea/ Sofia-Antonia/Sofia-Claudia/ Sofia-Alexia/ Sofia-Natalia/ Sofia-Ioana
:-D

| AnaMaryadragutaa explică (pentru Rianaa):

Nu stiu de ce naiba nu pot sa dau fundite laughing dar mai incerc Antonia cred ca e numele pe care il urasc cel mai mult, si nu ca nu ar fi dragut dar e din vina unei persoane happy