| Marian666MereU a întrebat:

Hoverboard sau Nintendo switch? Nu ma intere specifiicatile, sunt interesat care merita.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hoverboard-ul este placa aia electrică, parcă, nu? happy

Dacă da, pe aia ia-o! Ai cu ce te plimba pe afară, mai ieși, mai te distrezi, mai uiți de casă și de chestiile tale cotidiene.

Dacă alegi Nintendo-ul vei sta muuuult în fața calculatorului. Închis în casă. Mai bine alegi strada și placa aia în locul calculatorului. Bănuiesc, nu știu sigur, dar cred că poți și circula după, cu ea peste tot prin oraș. Acum nu am idee dacă ar prinde gen viteza unei biciclete sau trotinete, dar dacă te-ar ajuta și la deplasat pe unde ai nevoie, ai un motiv în plus să alegi hoverboard-ul.

Dar în final te sfătuiesc să alegi ceea ce te pasionează pe tine cel mai mult, jocurile pe pc sau plimbatul prin natură? Ce te pasionează cel mai mult aia să alegi.