| Animeforlifee9921 a întrebat:

Hristos a Inviat!
Cum as putea sa imi imbunatatesc flexibilitatea si echilibrul? La balet trebuie sa fac unele exercitii si miscari care necesita flexibilitate si echilibru, dar eu nu pot sa ma intind foarte bine si uneori simt ca ma dezechilibrez. As dori niste exercitii sau trucuri.
P.S: de unde pot cumpara echipament de balet bun dar nu foarte scump, in afara de Decathlon?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu sunt trucuri in domeniul ăsta ci doar exersare, exersare, exersare, exersare...