| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna TPU. Pentru cei care faceti sau ati facut balet:ce pantofi cu care stai pe varfuri(poante) pentru balet recomandati bune la pret si de calitate? Voi trece in curand la poante si imi trebuie unele de incepatori si printre marimi sa fie si 37(cautasem mai demult poante Sansha, dar nu era marimea 37). Am o pereche de pe Decathlon,dar sunt foarte proaste pentru ca talpile lor nu se curbeaza bine pe picior si nu imi ofera echilibru.
Inca ceva: de unde altundeva pot cumpara dresuri ca de balet dar nu de pe Decathlon, pentru ca sunt scumpe si se rup repede?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna. Prietena mea a facut balet. Trebuie sa cumperi de calitate ca sa te tina mai mult. Daca te antrenezi mult si iti iei ieftine se vor deteriora imediat.

| depression17 a răspuns:

Nu ziceai ca parintii nu iti cumpara prostii de astea?

| Animeforlifee9921 explică (pentru depression17):

Pai,am tot discutat cu ei si pana la urma au fost de acord

| siaaaa a răspuns:

Intr-adevar,am și eu de pe Decathlon și nu sunt cele mai bune, recomand însă in primul rând Sansha, dar și Dancemaster(parca așa se numea) sigur vei găsi ce ai nevoie dacă te-ai reapucat de balet și profesorul/profesoara ta de balet considera ca este momentul de poante