| xDxDxDxDxD a întrebat:

Hristos a inviat!
De ce unii oameni se feresc sa raspunda cu Adevarat a inviat!; azi cineva mi-a raspuns cu buna ziua sau nu raspund deloc si mai sunt unii care raspund asa de incet straight face I don't know Pana la urma care-i problema? Totusi e Pastele, oameni buni oh go on apoi daca si acum se comporta asa oh go on pana la inaltare la ce sa ma mai astept straight face

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Nu locuiesti aici pe o planeta plina de crestini, nu-i nimeni obligat sa-ti raspunda tie cu "adevarat ca a inviat" doar ca esti tu nu stiu ce religie, poate unii nu-s de acord cu afirmatia ca respectivu o inviat.

| WhatheWow a răspuns:

Omiți un lucru : nu toți sunt creștini și în special religioși așa că pretențiile tale sunt cam subiective.
A, scuze : " Adevărat a înviat!" happy