| DumitracheMarina a întrebat:

Hristos a înviat!
Vă rog frumos, am nevoie de un mic discurs de sfârșit de an, pentru cursul festiv, pentru o doamnă de desen.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Adevarat a inviat.Din pacate, treaba asta trebuie sa o faci tu. Daca ai fost aleasa eu cred ca esti perfect capabila. Poti incepe cu un citat despre profesori si de acolo iti vor veni idei.

| Stefix90 a răspuns:

Stimate doamnă de desen,

În această seară, suntem adunați aici pentru a sărbători sfârșitul de an, un moment special pentru fiecare dintre noi. Dar, înainte de a ne îndrepta spre noul capitol al vieții noastre, trebuie să ne oprim puțin și să reflectăm asupra drumului parcurs până acum.

Și ați făcut parte din călătoria noastră. Datorită muncii și dedicației dumneavoastră, am învățat să vedem lumea dintr-o nouă perspectivă, să ne exprimăm creativitatea și să ne dezvoltăm abilitățile artistice.

Ați reușit să ne inspirați și să ne ghidați pe drumul nostru artistic. Vă mulțumim pentru entuziasmul și pasiunea pe care le-ați adus în cadrul acestui curs și pentru că ați făcut tot posibilul pentru a ne ajuta să îndeplinim viziunea noastră artistică.

În această seară, vă aducem un mulțumesc sincer și călduros pentru tot ce ați făcut pentru noi. Sunteți o sursă de inspirație și suntem recunoscători că ați făcut parte din parcursul nostru artistic.

Închei acest mic discurs cu urări de sărbători fericite și mult succes în aventurile dumneavoastră artistice în noul an.

Vă mulțumim!