| Kristinake a întrebat:

Http://dechrise.blogspot.com/
Voi ce pareri aveti? :) Astept ceva sincer, nu doar pentru funda.

4 răspunsuri:
| zGohan a răspuns:

Mie sincer...nu-mi prea place.adica merge...dar se poate si mai binewinking

Răspuns utilizator avertizat
| Kristinake explică:

@HoroHora apriecez tot ce se spune, si ce anume nu-ti place? happy

| denigood a răspuns:

Mda eu sunt in clasa a 5-a si clasa noatra e foarte aglomerata si cand ies din clasa elevi mai mari injura se ghiontesc si cand vreau sa ma duc la magazin ii aud uite ca fata te **** are asta si asa ceva crying nu ii suport orice faci ii dai un motiv sa te injurestraight face