| anonim_4396 a întrebat:

Http://ph-online.ro/......-un-mesaj/
Pareri?

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Dovada ca religiosii au probleme psihice, norocul nostru ca au zei diferiti, astfel pe unii ii indeamna sa pupe vaca, pe altii sa nu omoare rame, pe altii sa ierte, cica, daca era acelasi, ori trebuia sa ne murdarim cu sange infect (mi-e sila de oamenii astia), ori muream in chinuri.

| reihiuke a răspuns:

Mai bine ai invata la matematica decat sa ceri pareri care oricum nu te ajuta cu nimic si nu-ti schimba parerea ta initiala happy