| anonim_4396 a întrebat:

"Sfiinte moaste" si in alte religii:http://ph-online.ro/......-cutremura
pareri?

10 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

"Stiri" penibile pentru încuiați mintali.

| danut a răspuns:

"Extraordinar" si hainele parca sunt aduse "astazi" de la NUFARUL.
Hai ma baiatule, ca nu suntem atat de idioti, mai "avem" pana la acel "stadiu" de intelegere. "Snoave" pentru handicapati mintali.

| danay72 a răspuns:

Oricum e, Biblia nu ne spune nici unde sa ne inchinam la ele.

| RAY a răspuns:

Eu pana nu vad cu ochii mei si imi confirma oamenii de stiinta prin teste nu cred asa ceva
stiu e cool dar e prea frumos

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Stiu,cel mai probabil s-a fosilizat corpul cu trecerea timpului, iar parazitii nici nu s-au atins de corpul ei.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cauta explicat pentru povesti, articolu nu ofera dovezi si doar o poveste si atat si o imagine trucata

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Adevarat,trebuie sa ne informam asupra acestui eveniment

| milan9 a răspuns:

La moaşte nu se închină absolut nimeni. Ele merită doar a fi tratate cu respect aşa cum cu respect şi cinste este tratat sfântul respectiv...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o moaste stiintifica.nu religioasa.o moaste a ateilor.

| Maddutzakiss a răspuns:

Oau incredibil ca in asa de mult timp sa nu se intample nimic cu corpul nu stiu cum poate fi adevarat