| faranume a întrebat:

Http://www.newz.ro/......ideo-.html

Ce parere aveti despre asta?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

L-a violat sau l-a sedus si au facut sex? Daca e, intr-adevar, vinovata, ii fileaza un beculet, asta e clar.

mira
| mira a răspuns:

Exista multi dereglati sau needucati.

| thehope a răspuns:

Tot felul de oameni care nu au ce face...se simt bine apoi se lasa cu ochi ...si de parca nu ar fi indeajuns de inconstienti cand faco prostie...mai ajung si niste parinti denaturati... daca se mai pot numi parinti straight face

| adrianhasde a răspuns:

Mare este gradina Domnului si avem toti loc in ea. Nu imi pot imagina cum poti fii in stare de asa ceva. Ciudatenii in viata.

| I'm just me a răspuns:

Aiurea...

| sunt_fericita a răspuns:

In ziua de azi din ce in ce mai multe cazuri de astea sunt... ceva ingrozitor, oribil...

| twidi a răspuns:

Cred ca tanti are ceva probleme la mansarda.

| Mo a răspuns:

Mare ti-e gradina Doamne dar muuulti prosti sar gardul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oribil! Mi se face sila cand stiu ca exista oameni ca ea.