| SaveTheNature a întrebat:

Ce parere aveti de taximetristul din Tlucea care a fost violat de catre o femeie?
Cazul lui a fost publicat si in cotidianul The Sun!
Pentru cei care nu cunosc cazul :

http://www.rtv.net/......41532.html

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Saracul este un ghinionist, nu se gandea ca exista si femei violatoare, bine ca a scapat cu viata.

| LoveToHate a răspuns:

Jalnic.Cum poate un barbat sa fie violat de femeie? Probabil si el a vrut pentu ca altfel se opunea.
Ma amuza si ma dezgusta in acelasi timp.

| Woodenpints91 a răspuns:

N-am să înţeleg niciodată violurile. De ce să ieşi şi bătut şi violat,când poţi să cooperezi şi să ieşi doar violat?
Cât despre cazul ăsta,ce-i aşa special? Că un bărbat a fost violat? MAre chestie, violuri se întâmplă zilnic în toată ţara, în Moldova au ajuns sport national. Că victima a fost un bătbat, asta nu schimbă nimic, tot viol se cheamă.

| AikkoxD a răspuns:

Hai să recunoaştem că i-a plăcut.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca avea probleme cu nevasta si a vrut sa-i demonstreze acesteia ca-i este fidel. Tipa era chiar bunaciune...El e un bou.

| SaveTheNature explică (pentru Danut_Popa_1961):

Sub amenintarea cutitului, e greu de spus ca poti intretine un act sexual. Tipul chiar s-a oferit sa faca dragoste omeneste si a indemnato sa lase cutitul jos, insa ea nu a acceptat oferta. Ea il dorea pe el sclavul ei. Dar serios vorbind tipa chiar arata foarte bine. Nu stiu de ce nu o arata televiziunile si pe ea in filmari video nu in poze.laughing

| Xtadelo a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))
Cat am ras cand am vazut la televizor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E panaramă rău omul ăsta. laughing