| Victoria23 a întrebat:

Http://www.wattpad.com/story/12142575-unu-plus-unu-fac-n oi
E o poveste pe care am inceput sa o scriu. Va rog sa o cititi si sa imi spunet ce parere aveti si daca ar trebui sau nu sa continui sa scriu. As aprecia daca v-ati uita. O sa dau fundita! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Camytza2003 a răspuns:

E superba.Imi place. Poti sa o continui caci E MINUNATA.Mie imi plac povesti de genul asta. Sper ca te-am ajutat. Pupici.

| Victoria23 explică (pentru Camytza2003):

Multumesc mult! O sa te anunt cand o sa pun continuarea happy

| Camytza2003 a răspuns (pentru Victoria23):

Mersi mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place, dar poţi să o continui dacă ţie-ţi face plăcere să scrii. Poate după multe încercări plictisitoare vei reuşi să scrii ceva interesant. Baftă!