| juniper a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=QkCye_uWJQg
Acesta este locul de unde mi-a venit ideea cu sageata de mai inainte despre care va vorbeam ca merge cu mai mult de 200 de km pe ora. Voi ati suporta durerea aceea? Si totusi sa supravietuiti? Fanii Naruto sa vada episodul asta in intregime. Voi ce parere aveti? Si fara sa imi spuneti "lasa desenele" sau "concentreaza-te pe scoala"?

Răspuns Câştigător
| twidi a răspuns:

In realitate nu suporta nimeni.In desenele animate da.

1 răspuns:
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Gandeste-te ca aia nu e realitate...laughing...Nu cred ca as mai supravietui daca m-ar lovi o asemenea sageata cu acea viteza...Crede-ma ca alea sunt doar niste desene, nu e deloc real...hee hee straight face

see you soon!