| Catalion a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Z9BtnDw-8qU
V-ati gandit vreodata ca sunt oameni pe lumea asta facand ce ati vazut, ca mie nu mi-a venit sa cred? Mi-ar placea totusi sa am ochii ca a unui tigru dar prefer lentile de contact speciale care sa schimbe infatisarea ochilor...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Mie mi se pare ceva stupid. Toti cred ca daca ai pierce sau tatuaj esti popular. Nu am nimic impotriva celor care recurg la astfel de lucruri dar nu are nici un rost. Ca sa nu mai zic de faptul ca exista riscul de infectare sau de probleme cu vederea daca recurg la ce am vazut in video. Niste lentile de contact cum spui tu nici eu nu as refuza.

2 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

E o prostie. Oare ce idei o sa le mai vina? Nici nu vreau sa ma gandesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yep "Freak On A Leash" like the song devil