| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Se poate sa existe oameni cu ochii de culoare diferita(ex:unul albastru, unul verde?)ca tot am vazut in poze. m-am gandit ca poate au lentile de contact. dar lumea asta e plina de ciudatenii deci?

Răspuns Câştigător
| biby_3659 a răspuns:

Da.un cunosc pe cineva de are un ochi verde sh altul albastru.e ff tarebig grin

3 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Da exista eu am o vecina fetita, are 7 ani si are un ochi albastru si un ochi verde, este asa de entuziasmata cand o priveste lumea si o intreaba de ce are ochii asa.

| chrissi a răspuns:

Dap, chiar exista. Se cheama heterocromie oculara si e o boala genetica ce tine de distribuirea diferita in irisi a pigmentului numit melanina.

| MaditsSaaa a răspuns:

Eu una n-am auzit,dar cine mai stie,cum ai zis si tu."lumea e plina de ciudatenii"

Daca era in poza, poate fi din cauza aparatului, asa a iesit poza nu erau neaparat in realitatewinking