| AlexDorinel a întrebat:

Https://m.mediafax.ro/......t-20377864

Ce părere aveți?

Eu cred ca are dreptate. Uitați, România asta "fără spitale, autostrazi etc", are cele mai mici emisii de co2 din UE.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

laughing oameni dusi cu plita, aia is soarece de casa, nu au iesit niciodata din birou, habar nu au pe ce planeta stau.
Auzi si tu la el motiv, mai multe sosele inseamna mai multe masini laughing deci sa intelegem, acum masinile ce ar fi trebuie sa circule pe acele autostrazi ce se voiau a fi facute stau si nu circula? Rau e sa fii prost laughing ce bine era daca prostia durea.

Ro are cele mai mici emisii pentru ca si populatia este mai mica.Tu cu ce gandesti? Ce bine era daca te durea si pe tine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns (pentru AlexDorinel):

Serios? Ia mai citeste odata, poate uiti si ce scrii laughing ai spus RO are nu pe cap de locuitor, nu mai bate campii.
Mai si semnalizezi ca taratnu laughing Cel putin daca esti sarac cu capu stai acasa

| Mtoni a răspuns:

Da, are dreptate într-o mare parte. Transportul cu trenul este mai ecologic decât pe autostradă dar e mai puțin flexibil, necesită o organizare mai bună și cere mai mult timp.