| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/LaDVFfFGF

Letrons car

Comentarii?

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu pare ca se mai incarca, si nu este o problema de la mine:
https://i.imgur.com/hJyaJ7w.png

| LPCTSTR a răspuns (pentru Legion7X):

La ce te referi prin "comentarii"?
Vrei pareri sau...

| Legion7X a răspuns (pentru LPCTSTR):

Să comentezi videoul.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Legion7X):

Umm... interesanta ideea însă este prea copilărească(ma refer la masina care se transformă într-un personaj din Transformers).
Am văzut prin al doilea clip si o masina elicopter, ceea ce mi se pare o idee destul de buna însă nu cand vine vorba de siguranța aeriană.

| Legion7X a răspuns (pentru LPCTSTR):

Este de abia începutul vor fi mașini zburătoare mai sofisticate curând. SF va deveni realitate. Acela este un prototip