| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/tZsVP2WoE9E

Coreeni plângăcioși

Comentarii

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Caută filmări de la moartea lui Stalin. Cam așa au făcut și rușii sau românii doar că viedeoclipul nu era color

| Legion7X a răspuns (pentru sierra1):

Https://youtu.be/oK5tGN0q4vk

https://youtu.be/YNJ6mXokNXs

Dacă te referi la videourile acestea, nu prea mi se par exagerate ca la Coreeni.
Coreeni sunt prea de tot happy

Măcar la stalin nu dau pumnii în ciment sau să se pună în genunchi jelind în gura mare
ci se șterg elegant la ochii de lacrimi.

| sierra1 a răspuns (pentru Legion7X):

In șaizeci și ceva de ani, jelitorii de profesie au mai evoluat

| Legion7X a răspuns (pentru sierra1):

Coreeni și acum sunt așa.
Nu știu dacă ai văzut filmele acelea coreene când se pun toți în genunchi și strigă. Peha! Majestate! cel puțin traducerea asta mi-a rămas în cap.