| anonim_4396 a întrebat:

Î mi plac fetele pe tocuri înalte de 12 cm sau platforme, purtati doamnelor/domnisoarelor? Va multumesc seara frumoasă. Cristi.

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Prefer incaltamintea comoda, nu imi place deloc sa imi chinui picioarele si merg pe principiul ca persoana care ma iubeste, ma iubeste si in slapi.
O seara frumoasa si tie, CRISTIIII! laughing

9 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu te-ai saturat sa pui aceeasi intrebare de 100 de ori?

| raluk27 a răspuns:

Da, întotdeauna. Detest balerinii. Nu exista ceva mai hidos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O seara frumoasa...sa stii ca fetele sunt placuta sa stii ca fetele sunt placute si fara tocuri

| DeathOfDreams a răspuns:

Dacă aș purta tocuri de 12cm, aș avea 1, 82cm.
Nu prealaughing

| AdrianVoicu a răspuns:

Nu tot timpul, doar la ocazi speciale, nunti, botezuri, inmormantari etc

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Wow la inmormintari? si ce inaltime preferi al tocului? indiferent de ocazie?

| AdrianVoicu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Era un exemplu

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AdrianVoicu):

A m inteles, mersi pentru explicatii, sarut mîinile, ce vârstă ai?