| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamelor și domnișoarelor unde face-ți anul acesta revelionul, și ce haine și pantofi purtați? Bineînțeles o femeie arată minunat pe tocuri căt m-ai înalte. Vă doresc petrecere frumoasă și un an nou plin cu sănătate.Cristi.

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Multumim la fel Cristi! Anul asta in familie cu gandul si sufletul la cei ce n-au putut ajunge langa noi din cauza serviciului. O sa port ceva comod dar prin vestimentatie se va regasi neaparat ceva rosu.
Un an nou cu multa sanatate si bucurii sa ai

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu imi fac revelionul la o prietena, si o sa port UGG-uri big grin
Un An Nou Fericit love struck

| micurutza2005 a răspuns:

Offf iar scrii incorect" faceti" nu se scrie cu liniuta si" mai "la fel in acest contest( in m-ai chemat" de exemplu se scrie cu liniuta cand e vorba de tine se scrie cu liniuta m-ai inscris, m-ai imbracat, iar cand e vorba de un obiect mai inalt, mai frumos, mai mic, mai deschis etc atunci se scrie impreuna )nu stiu cum sa iti explic sa intelegi cum e cu gramatica asta.Eu nu stiu unde si daca merg de revelion undeva daca nu, o sa am haine comode si fara tocuri prin casa.Sa ai sarbatori frumoase in continuare si sa te distrezihappy

| AdelinaC a răspuns:

Eu fac revelionul acasa cu familia fara sa ma imbrac deosebit pentru ca nu-mi plac fitele. Voi purta haine normale, asa cum port in fiecare zi in casa.

Nu va mai luati de felul cum a scris, a vrut sa para si el politicos, chiar daca nu prea i-a reusit, intentia conteaza.

| Диана a răspuns:

@lin`doll, mda, şi tu corectează. ''Purtaţi'' fără cratimă. lol
Râd fanii! [-x Păi se poate?

| Eff a răspuns:

Deci eu nu inteleg dupa ce logica ai scris 'faceti' cu liniuta, iar 'purtati' ai scris fara liniunta. Corecteaza acolo trebuie sa scrii "purta-ti"

| Eff a răspuns:

Era ironiestraight face dastraight face
si sunt bruneta.
Paradoxal.

God.

| Eff a răspuns:

@alinutzasadicutza si nici nu sunt nouatongue incercam sa fiu amabila ca cica de sarbatori trebuie sa fim mai buni, nu?laughingoh go on

Pardon, m-ai buni*

| Eff a răspuns:

Uau, e blonda, ce crima...
hai cu stupidu'

| ILadyInBlack a răspuns:

Wwaaa rolling on the floor. N-am nevoie de tocuri.

| Shatzie a răspuns:

@lin'doll: Tu esti blonda din poza? Nu? Nu conteaza; e ca si cand ai fi. Nici "faceti", nici "purtati" nu se scriu cu liniuta. NICIODATA.
Oricum, presupun ca esti noua pe site. Altfel ai fi stiut doua lucruri macar:1) Cristi e impermeabil la orice fel de corectura si 2) Are un fetis cu picioarele femeilor. Ce vrei? Fiecare cu stolul lui.

| Shatzie a răspuns:

@sqqm...si cum o mai fi: Cum zici tu. Sincer, n-am nici cea mai vaga idee cine-i Taylor Swift aia. Mi-e de-ajuns ca e blonda.

| Lluvia a răspuns:

Eu fac Revelionul acasa cu familia:X
@alinutzasadicutza blonda din poza @lin`doll e Taylor Swift laughing))

| Lluvia a răspuns:

@alinutzasadicutza e o crima sa fii blonda?
sau tu masori iq. u' cu culoarea parului?laughing)

| Bubbles a răspuns:

Ms la fel:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara si La multi ani! petrec acasa, cu cizmulite cu toc...