| TangerineP a întrebat:

Iarna la discoteca se ia incaltaminte de schimb? pentru incapere

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu știu ce discotecă o mai fi și aia...
Dacă te referi la una de la școală, atunci posibil da (deși tot nu cred). Întreabă-i pe profesori sau colegi!

| BebelushaRoz a răspuns:

Unde ai mai vazut tu sa iti iei incaltaminte de schimb la disco? laughing
iti iei cizme in picioare de acasa, ca e iarna. daca iti iei incaltaminte de schimb risti sa te faci de ras si sa nu ai unde sa le lasi ca nu poti merge cu plasuta cu papucii la disco.
parerea mea este sa mergi de acasa cu incaltamintele care iti plac, fara sa te schimbi pe nicairi happy
funda? :*

| LaChatte a răspuns:

Da