| Adredemesconf a întrebat:

Iata o imensa dovada de iubire: http://www.cancan.ro/......65780.html
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Mi-a ajuns la inimă, mai ales că sunt o iubitoare de pisici şi că n-am mai văzut până acum puişori care au coşmaruri. Şi ce scumpete e ăla mic! pffiu, ce drăgălăşenie! Şi spunem că cică animalele ne sunt inferioare! Animalele ăstea au mai mult sentimente şi judecă mai lucid decât unii din noi!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pur și simplu m-a lăsat fără cuvinte!
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Am vazut si la televizor, de curand, acest filmulet, este o mama grijulie care, are grija de somnul puiului ei. Se pare ca si pisicutii viseaza pentru ca, tresaririle din timpul somnului ale micutului puiut, dovedesc acest lucru. Este impresionant mai ales ca, unele mame isi arunca pruncul nou nascut la gunoi, fara sa se gandeasca asupra faptului ca, este un sufletel nevinovat care are nevoie de protectie si care nu are nici o vina ca a venit pe lume.
Multumesc pentru faptul ca ai postat acest filmulet deoarece este bine sa-l vada cat mai multi oameni, poate asa vor mai invata cate ceva din gingasia acestor gesturi maternale.
Un gand bun si multa sanatate pentru tine si toti userii TPU.