| aleeee a întrebat:

Idei de ce as putea desena?

Am desenat:
Muuulte portrete
Flori
Vedete
Desene animate
Prietenii mei
Eu
Apa
Marilyn Monroe
Fete
Creati - Rochii
Animale
Masti

Ce as mai putea face?big grin

Fundaaa

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Universul, vulcanul în erupție, cascadă, etc.
Pa, pa.

| gabriela a răspuns:

Ingerasi! lumea ingerasilor.

| Kanghu a răspuns:

Dragoni
Copaci
Munti
Masini
Luptatori de Sumo pe un ring laughing

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!
Sunt la Liceu de Arta in oradea. poti sa desenezi orice ce iti vine in minte, doar sa desenezi.
Poti sa desenezi si ochii, in mai multe forme, sau culori.
Bafta!:X:*

| Lavu a răspuns:

Incerca instrumentewinking eu una mi-am desenat toate instrumentele.

poti incerca modele de papuci din imaginatia ta, un cristal format din 100 de bucatele[am facut asta a iesit superb, dar l'am facut din 200 si mi-a placut dar l'am pierdut]

| yodeiutza96 a răspuns:

Pai deseneaza ce iti vine pe moment e mult mai distractiv asa decat sa desenezi ceva ce nu iti place... Eu desenez peisaje.
Fa ceva original poti face 2 papagali cioc in cioc langa o plaja si thinking cerul roz :X orce iti vine in cap... Succes happy

| CELEBRI a răspuns:

Sa postezi portretele cu vedete pe www.celebri.ro;)
Daca esti interesata te rog sa ma contactezi.